UZAVŘENÁ KŘÍDLA - O nás

Skupina Uzavřená křídla je uskupení majitelů papoušků z Prahy a okolí vyznávajících tvz. volnoletectví.

Společně nejenom venčíme své papoušky, ale vyměňujeme si poznatky a zkušenosti, ale také především dopřáváme svým opeřeným mazlíčkům v různých fázích výcviku svobodu jejich letu. Pořádáme a nepochybně budeme stále pořádat společné akce s papoušky, jako je nejen společné létání v přírodě, ale také například grilování, návštěvu kulturních akcí všeho druhu či společné výlety jako např.: Papouščí den 2016. Kompletní fotogalerii z této akce najdete zde.

Hodit se může i zkušenost s hledáním papoušků, komunikace a vzájemná kooperace členů, popřípadě medialní pomoc serveru ARARAUNA.cz, neboť při vypuštění papouška můžou nastat nenadálé situace, které nelze ovlivnit.

I přes originální název Uzavřená křídla je skupina otevřena všem milovníkům papoušků i bez vůle k volnoletectví k výměně zkušeností, poznatků a zábavy.

Podmínky členství:

Vlastní, řádně umytý 10l kýbl, do kterého vložíme cca 20 dkg máty peprné, zasypeme cca ¾ kg třtinového cukru a přidáme přibližně 12 nakrájených limetek na kostičky (dlouhodobým zkoumáním bylo zjištěno, že 10 je málo a 14 moc). Limetky rozmačkáme s cukrem a mátou do kašovité hmoty a následně zalijeme cca 3l studené a perlivé vody. Následně zasypeme ledem z Makra přidáme 1l kubánského rumu HAVANA 12 Year. Vše poctivě promícháme kvedlačkou, zapíchneme párty brčka, nerozlijeme a přivezeme na určené místo.

Členem se můžeš stát i ty...

 

gallery

gallery

gallery

zpátky nahoru