Uzavřená křídla

Uzavřená křídla

Putting golf Úžice 26.8.2018

Díl pátý - První kroky k úspěchu

Jak se chovat s papouškem, který je poprvé venku a další - přinášíme Vám další díl našeho seriálu o volnoletectví, který opět vychází se spolupráci s webem ARARAUNA.cz

Dílna Uzavřených Křídel

Přinášíme vám ukázku vlastních výtvorů pro ty naše mazlíčky. Určitě se inspirujte a vyrobte pro svého papouška také nějakou tu zábavu.

Díl čtvrtý - Výběr vhodného místa tréninku

Jak vybrat vhodné místo pro volné létání papoušků? V tom by Vám měl pomoci další díl našeho seriálu o volnoletectví, který opět vychází se spolupráci s webem ARARAUNA.cz

Díl třetí - Kšíry jsou základ

Uzavřená křídla ve spolupráci se serverem Ararauna.cz vám přinášejí další díl našeho nepravidelného seriálu o volnoletectví, tentokrát na téma "Kšírky jsou základ"

Díl druhý - Pořízení papouška

A je zde další díl našeho seriálu o volnoletectví, který vychází ve spolupráci se serverem ARARAUNA.cz

Pořízení papouška je velmi odpovědný úkon, který není absolutně totožný třeba s početím dítěte.  Nechceme se pouštět do úvah od koho papouška koupit, ale v obecné rovině poskytnout základní informace s akcentací na nástrahy a rizika s tím spojená a především se chceme soustředit na téma, kde papouška rozhodně nekupovat. Nejlepší je osobní doporučení na někoho zkušeného či na korektního chovatele. Zejména v době sociálních sítí lze dotaz položit např. ve skupině Papoušci, papoušci a zase papoušci, kde vám jistě někdo rád dá své doporučení. Zajímavý se jeví i projekt serveru Ararauna.cz - Tady je nám dobře.