Novinky z našeho ptačího světa 2018

Naše skupina vstupuje do svého třetího společného roku. Opět se Vám budeme snažit přinášet to nejzajímavější, co se u nás událo. Přejeme hezké čtení :-)

26:KVĚ

Dětský den v Bioparku Štít s papoušky. Podívejte se na krátký sestřih z prima dne.


12:KVĚ

Spolu se společností Laguna jsme se opět vydali do Bioparku Štít na podporu papoušků, kteří v Laguně máme. Jako i minulý rok zde budeme nepravidělně dojíždět a každý návštěvník se budu moci blíže seznámit nejen s našimi popaušky, ale hlavně s papoušky Společnosti Laguna.

Více o společnosti Laguna najdete na jejich internetových stránkách zde.

gallery

gallery

gallery

gallery

gallery

gallery


10:KVĚ

I letos chceme pro vás uspořádat veřejné létání a tak na něm intenzivně pracujeme. Zatím to vypadá na termín sobota 2.6.2018 od 10:00. Vhodnou lokalitu vybíráme a ladíme podmínky využití, pokud vše dopadne dobře, uvidíme se opět někde v blízkosti Mělníka. Toto jsou předběžné informace, konkrétní datum a lokalitu vám sdělíme co nejdříve. Těšíme se na vás.


06:KVĚ

Přidali jsme malou fotogalerie a pár videí Rika a Sárinky při společném létání.

Fotogalerii naleznete zde.

Videogalerii naleznete zde.


28:DUB

A máme zde první větší grilování v Roklince i s přespáním. Papoušci si to užili, my jsme se nadlábli a večer nás překvapila ještě návštěva hledačů kešek. Myslím, že to bylo více než vydařené.

Fotogalerii z grilování naleznete zde.


05:DUB

Teplé počasí přichází a s ním se rozjíždí i volnoletecká seznóna. Bohužel se ale i zvětšuje počet ulétlých papoušků, pozor na to. Opatrnosti není nikdy dost a ne vždy to má šťastný konec.

Více se dozvíte v našem článku zde.


03:BRE

Jelikož se nám teplé počasí zatím nedostavuje, je potřeba nechat proletět naše mazlíčky alespoň v hale kam pravidelně skoro celou zimu chodíme. Je super, že se najdou správci hal, kteří nás nechají proletět. Omluvte zhoršenou kvalitu fotek, osvětlení nebylo nejlepší a jak víme, použití blesku může papouškům ublížit.

gallery

gallery

gallery

gallery

gallery

gallery


01:LED

A je to zde - 1. ledna 2018 a my bychom Vám chtěli poprát vše nejlepší do nového roku a spousty nalétaných kilometrů bez nehod. Opět pro tento rok pro Vás připravujeme spoustu zajímavých akcí,jako je veřejné létání, akce v Bioparku Štít či podpora Společnosti Laguna.

Foto galerie


<< Novinky roku 2016        << Novinky roku 2017

zpátky nahoru